O nas

P.H.U. Długosz to 17 lat doświadczenia w branży budowlanej. Wykwalifikowani pracownicy gwarantują płynną realizację procesu budowlanego zgodnie ze sztuką budowlaną i obowiązującymi standardami. Zachowujemy etyczne i moralne standardy w biznesie. P.H.U. Długosz to prężnie działająca firma, której sukcesy są świadectwem jakości i profesjonalnego funkcjonowania na każdym poziomie.

Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę notarialną. Chcemy przede wszystkim zaufania i zadowolenia naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie firmy zapewnia usługi na najwyższym poziomie, a współpraca ze sprawdzonymi architektami solidność naszych przedsięwzięć. Przykładamy najwyższą staranność, aby zamieszczone na naszej stronie propozycje były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym.

Domy budowane przez naszą firmę są zbliżone do budownictwa pasywnego, które gwarantuje oszczędność energii, a jednocześnie obniża koszty związane z jego eksploatacją. Bardzo dobre parametry izolacyjne przegród zewnętrznych zmniejszają kilkukrotnie zapotrzebowanie na energię .

Naszym Klientom oferujemy ponad to, wszelką pomoc w dopełnieniu formalności związanych z kredytowaniem inwestycji, formalności związane z przekazaniem właśności nieruchomości, umowy przedwstępne przy realizacji transakcji. Klienci docenią także możliwość negocjowania ceny oraz dogodne ustawienie harmonogramu spłat.

Najważniejsza jest dla nas jakość za rozsądną cenę. Stosujemy tylko materiały o wysokich walorach jakościowych, wytrzymałościowych i estetycznych, co gwarantuje długą żywotność.

Serdecznie zapraszamy po nowy, własny dach.